Gizlilik ve Güvenlik

Gizlilik İlkeleri
Ziyaretçilerimizden alınan kişisel üyelik bilgileri, en yüksek elektronik ve fiziksel güvenlik standartlarında yalnızca yetki sahibi olan personelin ulaşabileceği bir ortamda saklanmaktadır.

Edutoys.com.tr, kullanıcılardan aldığı kişisel bilgileri her ne şekilde olursa olsun üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt eder.

Güvenlik


Edutoys.com.tr’ye vermiş olduğunuz bilgiler asla 3. şahıslarla paylaşılmaz.
Sistemimizde sadece teslimat ve fatura adresi ile ilgili bilgilerle üyelik bilgileriniz tutulmaktadır.
Kredi kartı ve bununla ilgili banka bilgileriniz ödeme sırasında bile sistemimizde tutulmamakta, dolayısıyla biz dahil hiç kimse tarafından görülmemektedir.
Ödeme sırasındaki tüm işlemler 128 bit SSL şifreleme tekniği ile korunmaktadır. Böylece kredi kartı bilgilerinizin bankaya gönderilmesi ve onayı süresince geçen 2-3 saniyelik süre içinde bir şekilde üçüncü şahıslar tarafından bilgilerinize erişilse dahi bu bilgiler karmaşık bir şifreleme tekniği ile şifrelenmiş olduğu için çözülmesi mümkün olmayacaktır.
Sanılanın aksine kredi kartlarının internette kullanılması günlük hayattaki kullanımından daha güvenlidir. Çünkü kredi kartı bilgileri günlük hayatta kullanım sırasında rahatlıkla üçüncü şahıslar tarafından kopyalanabilir ve kötü amaçlarla kullanılabilir. Buna karşılık Toyiki.com.tr’de yaptığınız alışverişlerde kredi kartı bilgileriniz bizim tarafımızdan dahi görülemez ve izlenemez. Girdiğiniz bilgiler direkt olarak bankanıza şifrelenerek gönderilir ve oradan gelen şifrelenmiş yanıtlar size bir kaç saniye içinde iletilir.

Önemli not:

Siparişlerinizle ilgili olarak göndereceğiniz e-postalarda asla kredi kartı numaranızı yazmayınız. Kredi kartı numarasının bildirilmesini gerektiren durumlarda lütfen 0312 328 61 75 numaralı telefondan Müşteri İlişkileri Servisimiz ile iletişim kurunuz.
Bu site, IdeaSoft® - Akıllı E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.